Venca – španielska móda s tradíciou

To, že na modino pre Vás máme to najlepšie zo španielskej módy, je známa vec. Že sa jedná o oblečenie značky Venca (čítajte "venka" 🙂 ), to môže byť pre niektorých z Vás novinka. Preto Vám túto originálnu a dynamickú značku priblížime, nech sa Vám nosí ešte lepšie  🙂

Venca k nám dorazila z teplého Španielska, kde ju ženy obliekajú už viac ako 35 rokov. Patrí tam medzi tri najobľúbenejšie značky vôbec a deň odo dňa je u žien úspešnejšia, a to predovšetkým preto, že rozumie ich potrebám. A pretože dámy po celom svete milujú veselé a dynamické značky, akou je práve Venca, v súčasnej dobe na ňu narazíte v 11 krajinách.

 

Tam všade Venca šíri svoju pozitívnu energiu, je určená ženám všetkých kriviek a ukazuje im, ako byť štýlová a cítiť sa zmyselne a žensky. Asi Vás neprekvapí, že dámy ju skrátka zbožňujú. A práve o to sa Venca usiluje - chce, aby si ju obliekali ženy, ktoré sa chcú v akejkoľvek situácii cítiť dobre, a pritom byť elegantné a krásne. Venca móda je nestarnúca,  trendy , kreatívna a naozaj sa hodí na každú príležitosť. Na svoje si prídete, či už hľadáte pohodlnejší neformálny model, outfit do mesta alebo napríklad šaty na slávnostné príležitosti. Samozrejmosťou je tiež kvalitná spodná bielizeň, ktorú má Venca vo svojich kolekciách. Značka Vás ale neochudobní ani o obuv a doplnky. Tie sú často farebné a hravé, ale zároveň si zachovávajú punc nevšednej elegancie.

Oblečenie tejto značky je inšpirované stredomorským temperamentom, novými módnymi trendmi a kombinuje originálny štýl s nadčasovou eleganciou. Každoročne môžeme u Venci vyberať zo 4 hlavných kolekcií - v každom ročnom období inú. Okrem toho počas roka narazíme ešte na dve ďalšie kolekcie, s ktorými značka prichádza v januári a v júli. Všetky majú  ale niečo spoločné. Vyberať môžete zo širokej škály rôznych materiálov, strihov, originálnych vzorov,  farieb a všetky kúsky zoženiete za skvelé ceny.

Viete, čo vždy bolo, je a aj bude srdcom a dušou Venci? Ste to vy, dámy 🙂

Inšpirujte sa. Oblečte Vencu  a #budtein

  

 

A prečo milujeme Vencu my?

Samozrejme, že zbožňujeme jej dizajn, materiály a strihy. Baví nás rozmanitosť kolekcií a šarm, ktorý sa premieta do každého kúsku oblečenia. K srdcu nám však prirástol hlavne duch a filozofia značky, ktorú raz ročne chodievame čerpať do centrály Venci - v menšom provinčnom mestečku kúsok od Barcelony. Na kopci v meste Villa Nova i la Geltrú stojí nie príliš vzhľadná skladisková budova Venci. Avšak hneď vo dverách si túto budovu zamilujete. Víta Vás vždy usmievavý vrátnik a pôvodne nudné šedé chodby lemujú figuríny s oblečením a na stene sú namaľované obrázky a motivačné citáty. Všade vládne prirodzený kancelársky ruch a trochu to pripomína scény z filmu "Diabol nosí Pradu", až na to, že tu všetci pobehujú s oblečením , s papiermi v ruke , s úsmevom na tvári a dobre naladení. Rozhodne tu nevládne stres a strach ako v spomínanom filme. Všetky rokovania sa konajú v konferenčnej miestnosti s výhľadom na more a vždy začínajú priateľským rozprávaním, pohárom vína a výborným tapas. Väčšinou netrvajú dlho, pretože najviac času zaberie takzvaná "tour de Venca". Vždy prejdeme všetky oddelenia od návrhárov, cez IT a zákaznícke až po logistiku. Všade sú nesmierne milí, radi odpovedajú na všetky otázky a je z nich cítiť veľké nadšenie pre vec, aj keď len balia oblečenie do krabíc. Vo všetkých oddeleniach sú stojany a panny s hromadou oblečenia, doplnkov a topánok z najnovších aj desiatky rokov starých kolekcií. Cestou dostávame hromadu darčekov, pozornosť a reklamné predmety. Naozaj nie je žiadne oddelenie, kde by nevládla pozitívna atmosféra. Najviac však milujeme fotoateliér, kde sa fotia modelky v produktoch, ktoré čerstvo dorazili a prebieha tu aj ich styling. Baví nás aj oddelenie návrhárov, kde nám ukazujú, aké strihy, materiály a modely plánujú na nasledujúci rok. Strihy, línie a kvalitu materiálov vyberajú naozaj starostlivo. Večer sa vždy stretneme v príjemnej reštaurácii v prístave mestečka Siget a u dobrého jedla a pitia preberáme aj iné záležitosti, než len tie pracovné. Nielen vďaka týmto návštevám sme naozaj hrdí, že v Čechách a na Slovensku je výhradným predajcom tejto značky práve modino.sk. Vidieť, ako oblečenie vzniká s náležitou láskou, starostlivosťou a nadšením, nás dobíja neskutočne pozitívnou energiou a elánom do práce. Venca je tak pre nás naozaj srdcovou záležitosťou a dúfame, že aj Vám prirastie k srdcu aspoň z polovice tak silno ako nám 🙂