Trendy na rok 2017

So zimou sa už môžeme pomaly rozlúčiť a je na čase začať netrpezlivo vyzerať blížiacu sa jar. Zároveň s ňou by sme  mali začať pátrať po tom, čo si obliecť tento rok, aby sme boli IN. Módne trendy sú už na tento rok dané a my sa na ne môžeme spoločne pozrieť.

 

Farby 

Žiarivo zelená je farba nielen Modina, ale aj farba tohto roka. Pristane Vám v kombinácii s oblečením v pastelových alebo metalických farbách. Rovnako ako predchádzajúce roky, aj tento rok stavte na námornícku modrú, ktorú môžete obliecť ku žltým, mint alebo bielym kúskom. Tento rok budete trendy  tiež v telovej ružovej, ktorá sa  skvele hodí  ku tmavo modrým alebo čiernym modelom. Spomínate si na minulý rok, kedy všetko, čo sa trblietalo a lesklo bolo TOP? Táto móda stále frčí, takže metalické a trblietavé oblečenie rozhodne nevyhadzujte.

 

Vzory a strihy

Rok 2017 dává zelenú predovšetkým kvetinovým vzorom. V obchodoch ale narazíte aj na kockované a asymetrické kúsky. Ak ste odvážnejší, môžete si obliecť modely so zvieracím vzorom, ktorý tiež letia. Čipka je nesmrteľná, takže ju bez obáv noste aj tento rok. Tie hravejšie z Vás si tento rok môžu kúpiť aj kúsky s farebnými a veselými nápismi.
Milujete tričká a blúzky s lodičkovým výstrihom? Tak ich oprášte, tento rok sa nosia odhalené ramená. Odporúčame v skriniach popátrať aj po širokých nohaviciach, ktorým rok 2017 tiež fandí.

 

Čo na seba

Hlavným trendom tohto roku sú jednoznačne plisované sukne vo všetkých farbách. Parádne budú vyzerať  tak ako s užším topom, tak aj s voľnejšou košeľou.
Nadčasovým kúskom, ktorý je stále IN, je džínsová bunda všetkých strihov a farieb. Najväčšiu parádu ale urobíte s vypasovanými  džínsami s gombíkmi. Je to univerzálny kúsok, ktorý môžete skombinovať s väčšinou vecí zo svojho šatníka.
Čo na nohy? Akonáhle sa oteplí, vkĺznite do baleríniek. Sú slušivé, veľmi pohodlné a preto tak obľúbené. A predovšetkým sú stále v móde.

 

Uložit