Tipy na vianočné darčeky

Rok sa s rokom zišiel a Vianoce sú opäť za dverami. A nám nastáva každoročný vianočný zhon, kedy sa na poslednú chvíľu snažíme zohnať tie pravé darčeky pre rodinu a priateľov. Čo na tom, že sme si minulý rok povedali, že darčeky nabudúce budeme kupovať už jedine s predstihom. Nejako to opäť nevyšlo. Čo s tým? Čo tak nakúpiť tento rok darčeky na Modino? Máme prichystané štýlové kúsky pre Vašu mamku, kamarátku, dcéru alebo aj pre Vás 🙂

 

Pre kamarátku

Nebudeme si nič nahovárať, tú správnu kamarátku, ktorá poradí, pomôže, uteší aj rozosmeje, potrebuje každá žena. Ak takú máte vedľa seba, určite ju budete chcieť pod stromčekom tiež obdarovať nejakou drobnosťou. Čo tak napríklad elegantné náušnice, ktoré môže nosiť nielen večer do mesta, ale aj na plesy? Iste ju poteší aj štýlová kabelka, ktorú môže nosiť na každú párty, na ktorú vyrazíte spolu. Aj keď je malá, je v nej dosť miesta na všetky nevyhnutnosti, takže si ju Vaša kamarátka ihneď zamiluje. Pokiaľ ju chcete obdarovať skôr niečím praktickým, skúste oblečenie. Radosť jej určite urobí originálne tričko, nežný svetrík pre každú príležitosť alebo slušivá značková zimná čiapka, ktorá zaručene zahreje.

   

 

Pre dcéru

Zvoliť ten vhodný darček pre dcéru môže byť niekedy oriešok. Obzvlášť u niektorých menších slečien nie sú "mäkké darčeky" úplne vítané. Je preto potrebné vybrať kúsky v jej obľúbených farbách a zároveň také, v ktorých sa bude cítiť pohodlne. Malé dievčatá zvyčajne majú rady červenú a ružovú farbu. Ak to má Vaša dcérka rovnako, určite bude nadšená z praktickej zimnej bundy v ružovej farbe alebo z vínovo červenej trendy vesty, ktorú budú jej kamarátky obdivovať. Vaša dcéra iste nepohrdne ani pekným tričkom s cool potlačou alebo roztomilou zimnou čiapkou, ako inak než ružovou 🙂

   

 

Ak je už Vaša dcéra dospelá alebo sa k tomu blíži, potešte ju vecami, ktoré patria medzi aktuálne trendy. Čo taká plisovaná sukňa? Je IN, dá sa skvele kombinovať a Vaša dcéra si ju rýchlo obľúbi. Do práce sa jej určite bude hodiť blúzka so zaujímavou potlačou, vo voľnom čase potom uvíta tričko s potlačou v modernom štýle. Vedľa nešliapnete ani v prípade, že dcéru obdarujete hrejivým pyžamom z príjemného materiálu. Uvidíte, že ho len tak nedá dole.

  

 
 

Pre mamku

Určite to poznáte. Každý rok Vás Vaša mamička presviedča, že k Vianociam nič nechce, nech radšej urobíte radosť sama sebe. A napriek tomu od Vás pod stromčekom zakaždým niečo nájde. Čo to bude tento rok? Ak stále tápate, čo by Vašu mamku potešilo, skúste oživiť jej šatník modernými kúskami. V zime sa jej bude hodiť kvalitný pulóver - nosiť ho môže do práce alebo napríklad na nákupy. Ak sa chystáte jej darovať napríklad lístky do divadla alebo na inú spoločenskú akciu, budú sa k tomu skvele hodiť jednoduché večerné šaty. Radosť jej ale môžete urobiť napríklad aj mäkučkým pyžamom, v ktorom si dlhé zimné večery naozaj užije. Ak si nie ste istá, že by ste pre mamku vybrala oblečenie podľa jej vkusu, stavte na doplnky. Napríklad obrúbený náhrdelník rozhodne nebude chcieť dať dole. A prečo aj? Je výrazný, a pritom decentný, takže ho môže nosiť na spoločenské udalosti i do práce. Radosť jej určite urobíte aj modernou kabelkou. Tých totiž nikdy nie je dosť. Táto je navyše veľmi priestranná, takže Vašej mamičke príde vhod, keď vyrazí na neplánované nákupy.

   

 

Aké typy darčekov rada dávate? A čím tento rok chcete obdarovať svojich blízkych? Dajte mi vedieť do komentárov.