Tipy na vianočné darčeky

Je to zase tu. November, vianočná výzdoba v obchodoch a každoročný hon na darčeky. Tomu poslednému sa našťastie môžete vyhnúť. Viete ako?

 

Mám pre Vás dobrú správu. Tento rok nemusíte obetovať voľný víkend pobehovaniu po obchodoch a dlhým radom pri pokladniach, len aby ste zohnali všetky vianočné darčeky. Objednajte si ich bez stresu a v pohodlí svojho domova. A čo napríklad na modinu? Mám pre Vás tipy, ktoré všetky ženy Vášho života potešia 🙂

 

 

Zháňam darček pre dcéru

Lámete si hlavu s darčekom pre svoju dcérku? Hneď s tým prestaňte. Poradím Vám totiž, čím jej pod stromčekom vykúzlite úsmev na tvári. Všetky slečny chcú to isté a sú to tieto nevyhnutnosti:

  • Oblečenie v ľubovoľnom množstve

Platí pravidlo „čím viac, tým lepšie“. Nedostať k Vianociam žiadný nový kúsok = pokazené Vianoce. Myslite na to 🙂

  • Šperky

Trblietavé a slušivé, to je najdôležitejšie. A ak sa budú hodiť aj k niektorému z nových kúskov oblečenia, tým lepšie.

  • Doplnky

Je jedno, akú serepetičku vyberiete. Dievčatá milujú kabelky, štýlové topánky, ale aj rôzne šatky a šály. V takomto prípade skrátka nikdy nešliapnete vedľa.

 

Tip: Stále sa trápite, čím si svoju dcéru stopro získate? Vsaďte na originálny pulóver alebo zaujímavé tričko. A keď k ním pribalíte trendy čižmy (tieto sú navyše zateplené, takže nachladené obličky nehrozia), máte napoly vyhraté. No, a najlepším Ježiškom tohto roku sa jednoznačne stanete v prípade, že Vaša ratolesť nájde medzi darčekmi tiež set elegantných hodiniek a náramku.

   

 

 

Zháňam darček pre mamku

Aj Vaša mamka sa chce páčiť. A nielen to. Vykašlite sa tentokrát na nákup kuchariek, ktoré už aj tak mamka nemá kam dať a miesto toho jej kúpte niečo originálne. Týmto jej vyrazíte dych:

  • Oblečenie

Platí, že praktické kúsky vyhrávajú. Preto vsaďte na hrejivý sveter, teplé huňaté ponožky alebo pekné (a dostatočne dlhé) tričko.

  • Bytový textil

Komu inému by takáto kuchynská chňapka, ručníky alebo trebárs kvalitná posteľná bielizeň urobila väčšiu radosť ako práve Vašej mamke? Toto je jasná voľba.

  • Dekorácia

Pokiaľ Vaša mamka rada zveľaďuje svoj domov, potom je to jasné. Pod stromčekom určite tajne túži nájsť nejakú peknú dekoráciu. Ak si nie ste istí, čo vybrať, siahnite po rokmi osvedčenej klasike. To sú vonné sviečky.

 

Tip: Rovnako ako prima svetrom, urobíte svojej mamke radosť napríklad aj elegantnou blúzkou. Vyberajte také kúsky, ktoré sa dajú nosiť na viac príležitosti.

    

 

 

Zháňam darček pre babičku

Zohnať vhodný darček pre babičky sa takmer vždy zdá byť tvrdým orieškom. V skutočnosti to ale tak ťažké nie je. Viete, čo tej Vašej urobí radosť? Je to toto:

  • Oblečenie

Hovorí sa, že babičky si na moderné oblečenie už veľmi nepotrpia. To už ale dávno neplatí. Aj prarodičia občas chcú trochu omladnúť. Doprajte to tiež svojej babičke 🙂 Čo napríklad pomocou elegantných zimných rukavíc alebo peknými ponožkami s motívmi vločiek?

  • Dekorácia

Rovnako ako mamka, aj babička si určite rada zútulní svoj domov. Tak prečo jej tú radosť neurobiť? Sviečky, ozdobné vázy, zaujímavý obraz… na výber je z toľkých možností.

  • Niečo dobré pod zub

Kvalitná čokoláda, výborné cukríky alebo voňavý ovocný sypaný čaj Vaša babička určite neodmietne. Potešte ju nejakou dobrotou.

 

Tip: Máte v pláne darovať babičke trebárs práve sadu čajov? Potom k nim nezabudnite pribaliť tiež pekný hrnček, z ktorého si tento teplý nápoj skutočne vychutná.

    

 

Máte nejaké vlastné tipy na vianočné darčeky pre svojich blízkych? Podeľte sa so mnou o nich v komentároch.