Oscarová noc 2017 – kto oslnil a kto naopak sklamal?

Tento rok Americká filmová akadémia odovzdávala ceny už po deväťdesiatyôsmy krát. Nás ale viac, než to, kto ceny získal, zaujímalo, aké róby celebrity vyniesli. Komu to pristalo a kto pri výbere šiat nemal práve šťastnú ruku? Poďme sa na to pozrieť.

 

Brie Larson
 
Brie, režisérka a scenáristka, si na oscarový večer vybrala prekrásne šaty z dielne Oscara de la Rentu. Tým nám dokázala,  že aj s čiernym kúskom sa dajú urobiť ozajstné divy.

 

Emma Stone

Nielen, že Emma získala Oscara za najlepší ženský výkon, ale po dobu celého večera na nej mohli všetci oči nechať. Zlatisté šaty s flitrami od Givenchy jej ohromne pristali a právom boli jednými z tých najkrajších.  A my im tlieskame.

 

Dakota Johnson
 
Kto naopak prestrelil, je hrdinka Päťdesiatich odtieňov sivej, Dakota Johnson. Ťažko by sme počas oscarového večera hľadali horšie šaty. A to, že boli od Gucciho, to naozaj nezachránilo. Dakota svoj outfit ešte "vylepšila" nevhodne zvolenými šperky, ktoré boli príliš masívne. Celkovému dojmu príliš nepridalo ani to, že herečka zrejme zabudla na make-up.

 

Hailey Steinfeld
 
Hailee sme mohli vidieť v prekrásnych šatách od Ralph & Russo a musíme povedať, že herečka pôsobila až étericky. Skrátka jej to veľmi pristalo.

 

Halle Berry
 
Mačacia žena na Oscaroch určite budila pozornosť, a to predovšetkým kvôli voľbe svojho účesu. Ten bol skôr extravagantný a na túto spoločenskú udalosť sa príliš nehodil. Veľmi decentný make-up a tuctové šaty od Versaceho jej celkový outfit veľmi nezachránili.

 

Jennifer Aniston
 
"Rachel" z Priateľov časť Oscarové noci moderovala Oscarovej noci, preto si pri výbere šiat dala záležať. A my jej dávame jednotku s hviezdičkou. Zaujala predovšetkým odvážnym výstrihom a dlhým rázporkom. Oboje si ale vzhľadom k svojej skvelej postave môže dovoliť a výsledok vyzeral naozaj parádne.

 

Kirsten Dunst
 
Kirsten bola doslova za princeznú. Obliekla si na seba čierne korzetové šaty od Christiana Diora a rozhodne to bola dobrá voľba. Róbu doplnila decentným strieborným náhrdelníkom, ktorý outfit nádherne rozžiaril.

 

Nicole Kidman
 
V prípade Nicole každý vie, že nikdy nešliapne vedľa. Jej výber šiat je vždy skvelý a pri každej príležitosti jej to pristane. Oscarová noc nebola výnimkou. Herečku sme mohli vidieť v šatách z dielne Armaniho. Nicole, chválime jej  šaty a ticho závidíme!


 

Petra Němcová
 
Tento rok sa vyhlásenia  Oscarov zúčastnila aj česká modelka Petra Němcová, ktorá na červenom koberci naozaj zažiarila. Svoju luxusnú róbu od George Scharka doplnila topánkami, ktoré mali namiesto klasického podpätku sošku Oscara. Oceňujeme nápaditosť.

 

Salma Hayek
 
Salma stavila na jednoduché čierne šaty od Alexandera McQueena a jej voľba bola zásahom do čierneho. Róbu podčiarkla Salmina ženskosť a vynikol jej prirodzený pôvab. Okrúhly výstrih bol  len čerešničkou na torte.

 

Scarlett Johansson

Šaty herečky a speváčky Scarlett Johansson boli tento rok skôr sklamaním. Síce jej to pristalo, ale u nej sme zvyknutí skôr na odvážnejšie modely. O tom sa pri tohtoročnej róbe, ktorú navrhla Azzedine Alia, povedať nedalo. Scarlett, nabudúce to skús lepšie.

 

A čo hovoríte  na šaty celebrít Vy? Aké Vás nadchli a ktoré sa Vám naopak vôbec nepáčili? Napíšte nám do komentára 🙂