OBĽÚBENCI NAŠEJ TÝNY

O tom, aké kúsky z novej jesennej kolekcie značky Venca som si obľúbila, som Vám už písala. Ale aj naša Týna sa rozhodla, že sa Vám so svojím výberom pochváli.

Týna sa pri výbere vecí do svojho šatníka zameriava predovšetkým na to, aby boli pohodlné a praktické. Zároveň ale musia byť štýlové, to je jasné. Vzhľadom na to, že celá kolekcia je plná takýchto kúskov, Týna nemala vyberanie vôbec jednoduché. Nakoniec sa ale rozhodla a vybrala si pre seba jednoduchý trendy outfit. A akí sú jej obľúbenci?

Týna zistila, že určite musí mať čierne šaty. A prečo práve tieto? Sú totiž jednoduché a vyrobené zo splývavého džersejového úpletu, ktorý je veľmi príjemný na nosenie. V chladnejších jesenných dňoch šaty doplní legínami, aby jej nefúkalo na chrbát. Ďalšie, čo si Týna na prvý pohľad obľúbila, je kožušinová vesta. Dá sa totiž parádne kombinovať s rôznymi kúskami oblečenia. Skvele vyzerá ako k Týniným šatám, tak napríklad ku slim džínsom a jednoduchému tričku. Čierne členkové čižmy boli pre Týnu jasnou voľbou. Sú totiž neuveriteľne pohodlné, takže v nich môže pokojne chodiť po obchodoch a kaviarňach s kamarátkami aj celý deň. V kombinácii s čiernymi šatami vytvorí ležérny, ale zároveň elegantný outfit. A to je presne to, čo Týna zbožňuje. Posledným kúskom, ktorý si Kristýna nutne musela zaobstarať, je praktická kabelka, do ktorej skryje všetky svoje nevyhnutnosti. Zároveň ale nie je príliš veľká, skrátka tak akurát, aby zdôraznila celý outfit, a pritom nijako neprekážala.

Týnin look je proste dokonalý a ja sa na neho nemôžem vynadívať. Preto som Vám ho zdokumentovala. Čo si myslíte, vybrala si Týna dobre, alebo by radšej mala zvoliť iné kúsky z jesennej kolekcie? Dajte nám vedieť do komentárov.