Obľúbenci našej Páji

Čím som staršia tým mám radšej jeseň. Mám ju spojenú s farebným lístím, vinobraním, burčiakom a hlavne s novými módnymi kolekciami v obchodoch. Tohtoročná jesenná kolekcia španielskej značky Venca ma veľmi baví. Našla som v nej veľa kúskov, ktoré som jednoducho musela mať. No a keď už som si ich všetky zaobstarala, povedali sme si s našou grafičkou Týnou, že nafotíme outfit zostavený z niektorých mojich čerstvých jesenných úlovkov z modina. A ktoré to boli?

 

Prvá vec, bez ktorej som nemohla byť je kožená bundička, ktorá z môjho pohľadu nesmie chýbať v žiadnom šatníku. Za každých okolností vyzerá maximálne chic a dá sa kombinovať s ležérnymi, športovými i elegantnými modelmi. Ďalším mojím novým zamilovaným kúskom sú čiernobiele slip-on tenisky. Všeobecne rada nosím tento druh topánok, nakoľko sú na tom podobne ako kožená

bunda, pristanú každému štýlu a ľahko sa kombinujú. No a hlavne vždy vyzerajú skvele. Čierne tričko so stojačikom som si zaobstarala, pretože práve stojačik sa skvele hodí k môjmu relatívne čerstvému mikádu a navyše jednoduchých basic kúskov nie je nikdy dosť. A čím najlepšie rozžiarime tieto čiernobiele kúsky ako sukňou vo farbe červeného vína? Sukňa je navyše veľmi zaujímavo riešená a  na jeseň a babie leto je priam stvorená.

 

Všetky tieto kúsky sme teda dali dokopy a na fotkách vidíte výsledok. Ako sa Vám outfit a fotografie páčia? Napíšte nám do komentárov tipy na Vaše must have jesenné kúsky.