Módna Show Agentúry Daniela Models – Lamark Night 2015

Krásne modelky, žiarivé svetlá a trocha nervozity. Prichystať veľkú módnu prehliadku nie je len tak. My sme sa na jednej takej podieľali, a tak Vám môžem povedať, že to nie je len tak. Prečítajte si, ako sme sa popasovali s Módnou Show Agentury Daniela Models – Lamark Night 2015

Vyberanie tých správnych modelov, hudby a vôbec všetkého nie je len tak. Keď ale potom človek vidí, ako tie kúsky, ktoré vybral, modelkám skvele sedia a publikum sa baví, pocit šťastia ho úplne zaplaví. V našich modeloch sa naviac predviedli “missky” Monika Leová a Gabriela Kratochvílová. A slušalo im to priamo fantasticky.

modní přehlídka_modino

Práca na módnu prehliadku začína trochu nudne – u počítača. Vyberajú sa totiž modely. Je potreba, aby k sebe všetky kúsky perfektne ladili a aby prezentovali značku ako takú. Výberu modelov sme sa s dievčatami venovali niekoľko týždňov. Chceli sme proste ukázať to najlepšie. Dohadovali sme sa, hľadali, vyraďovali a znovu sa k niektorým modelom vracali.

modní přehlídka_modino_přípravy

Pod tlakom termínu sme konečne vybrali sadu oblečení a doviezli ju do dejiska prehliadky, kultúrneho domu Aldis v Hradci Králové ráno v deň konania akcie. V rýchlosti sme predali modely, dali rýchle inštrukcie a tešili sa na večer. Vlastne sme do poslednej chvíle ani nevedeli, ktorá modelka dostane aké oblečenie, a vsádzali sme sa, čo asi predvedú hlavné hviezdy prehliadky – Monika Leová a Gabriela Kratochvílová.

Keď prehliadka začala, nervy sa stupňovali. S dievčatami z nášho modino tímu sme čakali, kedy budeme počuť “modino.cz” a modelky vyjdú na pódium v našich kúskoch. Keď moderátor oznámil, že modino ide na scénu, napätie bolo obrovské. Rovnako ako z modeliek, tak aj z nás rýchlo opadlo. Dievčatám naše outfity sedli priamo perfektne! A to nie len misskám, ktoré si zvolili jedny z našich najobľúbenejších šiat z kolekcie, ale i ostatným modelkám.

“Dievčatá boli profesionálne, oblečenie vyzeralo krásne. Páči sa mi španielsky šmrnc, mám rada leto a všetko s ním spojené”, povedala nám jedna z účastníčok prehliadky behom prestávky, a naviac dodala: „Bavili ma vaše kombinácie a hlavne to, že modely sú skvele nositeľné. Naviac tým, že ich nie je možné kúpiť v klasickom obchode, sú vlastne jedinečné, a to mám rada,” doplnila Kateřina Nová.

modní přehlídka_modino_modelky

Na prehliadke sme okrem našich modelov prvýkrát verejnosti predstavili i náš tlačený katalóg, na ktorý sme veľmi pyšné, pretože nám dalo veľa práce a máme radosť, že sa podľa prvotných reakcií páčil. Ak oň máte záujem, stačí nám napísať do komentárov alebo na klara@modino.cz a radi Vám ho pošleme.

A ak ste na prehliadke chýbali, pozrite sa na fotky. 🙂