Kristýna radí: Tieto plavky pristanú každej postave

Objaviť štýlové plavky, to je jedna vec. Druhá vec je tá, či Vám budú ako sa patrí sedieť. My v Modinu myslíme na všetko, a preto v našej letnej kolekcii nájdete plavky, ktoré pristanú všetkým ženám. Aké sú ich výhody?

 

Jedny plavky - dve veľkosti

V množstve obchodov zoženiete dvojdielne plavky, ktoré sú predávané iba ako celok v jednej veľkosti. Nie každá žena sa ale môže pochváliť súmernú postavou, často to býva skôr naopak. Vieme, že v takom prípade nie je výber plaviek ničím jednoduchým, a preto na Modinu máte možnosť skombinovať, čo sa Vám zapáči. Každý kúsok plaviek tak môžete mať presne v takej veľkosti, ktorá Vám dokonale padne.

   

 

 

Nie sú nohavičky ako nohavičky

Plavkové nohavičky dokážu poriadne potrápiť. Ak máte nejaké to kilo navyše, určite to moc dobre poznáte - sa začiatkom leta konečne zase natiahnete bikiny a čaká Vás nemilé prekvapenie. Spodok Vás škrtí a zarezáva sa do brucha. Tento nevítaný efekt má väčšina klasických plavkových nohavičiek. Našťastie sa vyrábajú aj kúsky s vysokým pásom, ktoré väčšie bruško krásne zakryjú. A čo viac, aj také plavky vyzerajú zmyselne a veľmi žensky.

   

 

 

Dodajte svojej postave sexi tvar

Netrúfate si na bikiny a ani jednodielne plavky nenosíte s príliš veľkou obľubou? Potom asi nevyberáte tie správne. Aby Vám plavky pristali, je potrebné mať také, ktoré Vám vykúzlia perfektnú postavu. A nemajte obavy, ide to aj v prípade, že máte poriadne ženské tvary. Stačí, keď siahnete po jednodielnych plavkách so sťahovacím a zoštíhľujúcim efektom. Takéto zvýrazní Vaše prednosti a skryjú nedostatky, a to vďaka špeciálnej podšívke.

   

 

 

Schovajte sa do sukne

Nie, tým nemyslím, aby ste si namiesto plaviek vzali radšej sukňu 🙂 Plavky si s pokojným srdcom môže obliecť každá žena bez ohľadu na to, ako postavou ju príroda obdarila. Ak sa v nich ale príliš necítite, existujú kúsky, ktoré Vašu neistotu zaženú. Vyskúšajte jednodielne plavky so sukničkou! Tá šikovne zakryje väčší zadok a brucho, alebo širšie boky a Vy si budete môcť kúpanie konečne poriadne užiť.

   

 

 

Jednoduchosť, ale aj exotika

A aké plavky tento rok letia? Ako každý rok sú to predovšetkým jednofarebné jednoduché kúsky. Na výslní sú teraz tiež geometrické alebo exotické vzory a výrazné farby. To svoje si vyberajte predovšetkým podľa toho, v čom sa budete cítiť dobre a čo Vám bude sedieť najlepšie. Na to, aké máte tvary, pri výbere zabudnite. Krásna môžete byť v akýchkoľvek vzoroch i farbách. A fantázii sa medze nekladú 🙂

   

 

Aké plavky s obľubou nosíte a prečo? Dajte mi vedieť do komentárov.