Jesenné módne tipy pre plnoštíhle ženy

Nadelila Vám príroda ženské tvary? Majte ich rada a hrdo ich ukážte. Čo z našej jesennej kolekcie im bude slušať? Ukážeme Vám to!

 

To, že máte nejaké to kilo naviac, neznamená, že sa musíte obliekať do neforemného čierného oblečenia, ktoré všetko zakryje. Naopak, nebojte se obliecť štýlové kúsky a ukážte partie, na ktoré ste hrdá. Výsledok bude báječný. Ako na to? Stačí dodržovať pár jednoduchých pravidiel.

 

Široké boky a väčší zadok

Trápi Vás väčší zadok alebo široké boky? Nie je nič jednoduchšieho, ako ich šikovne zakryť. Vaším veľkým priateľom sú predovšetkým sukne a šaty áčkového strihu, ktoré Vašej postave budú ohromne slušať. Nebojte se ale siahnúť ani po takých kúskach, ktoré zvýraznia Váš pás. Vďaka tomu získa Vaša postava na súmernosti a vykúzli Vám krásne ženské krivky. A ak miesto šiat radšej uprednostňujete nohavice, vsaďte na rovné strihy. Parádne sú tiež džínsy s rozširenými nohavicami.

   

 

Väčšie bruško

Najmä ženy s postavou typu jablko majú často problém s väčším bruchom. Často se ho nedokážu zbaviť ani cvičením a úpravou stravy. To ale vôbec nevadí, vieme totiž, ako na neho.  Asi najobľúbenejším riešením je schovať ho do blúziek a tuník voľného strihu. Oveľa rafinovanejšie ale je obliecť si kúsky s nariasením, vďaka ktorým bruško nebude vidieť. A až vonku trochu prituhne, vyrazte von v nohaviaciach s vysokým pasom. Nielen, že Vám budú neskutočne sedieť, ale naviac väčšie bruško, ako by v nich vôbec nebolo.

   

 

Plný dekolt

Ak patríte medzi ženy krv a mlieko, určite Vás príroda obdarila tiež väčšími prsiami. Niektoré ženy majú tendenciu svoje prednosti schovávať. Ale nie je to škoda? V niektorých prípadoch totiž šikovne odvedú pozornosť od iných problémových partií. Preto svôj dekolt hrdo ukážte! Pri výbere oblečenia ale nezabúdajte na to, že čo je veľa, to je veľa a že menej je niekedy viac. Vsaďte na triezve a vkusné kúsky.

   

 

Tip(y) naviac

Je jedno, či máte veľký zadok, macaté stehná alebo široké ramená. Mám pre Vás ešte jednu vychytávku, ktorá Vám pomôže. Vsaďte na topánky s vysokým podpätkom. Tie totiž predĺžia Vašu postavu a opticky Vám tak uberú kilogramy i centimetre. No, kto by to neocenil? 🙂

A ešte jedna rada na záver. Nezáleží na tom, aké číslo Vám ukazuje ručička váhy a ani to, čo o Vašich mierach hovorí krajčírsky meter. Najdôležitejšie je, ako sa vo svojom tele cítite Vy sama. Majte sa rada taká, aká ste a budú Vás tak mať radi i ostatní 🙂