Jedny šaty, 3 varianty

Čo príležitosť, to iné šaty? Toto už dávno neplatí. Existujú totiž kúsky, ktoré môžete vyladiť do rôznych štýlov. Ako to urobiť? Na to si dnes posvietime.

 

Základom sú také šaty, ktoré sú vďaka svojmu strihu a prevedeniu univerzálne. To presne spĺňajú tričkové šaty Heine. Sú pohodlné, lichotia postave a nosiť sa dajú na viac príležitostí. Ktoré to sú?

 

 

Na festival

K letu neodmysliteľne patria festivaly. A pretože väčšinou počas takýchto podujatí panuje pravé letné počasie, je zbytočné obliekať si nohavice. V šatách sa na každom letnom festivale budete cítiť skrátka skvele!

Aby ste to na "fesťáku" mohla poriadne roztancovať, chce to poriadne obutie. Lenže aké vybrať, aby bolo zároveň letné a predovšetkým trendy? Stavte na  espadrilky! Sú veľmi pohodlné, takže Vás po pretancovanom popoludní nebudú bolieť nohy 🙂 Nezabudnite sa tiež poriadne obrniť proti slnku. Schovajte sa pred ním pod štýlový slamený klobúk  a na nos si nasaďte kvalitné slnečné okuliare. Váš outfit potom už zostáva doladiť len  slamenou kabelkou, do ktorej sa pohodlne zmestia všetky Vaše (festivalové) nevyhnutnosti.

   

 

Na rande

Na stretnutí sa chceme všetky páčiť, to je jasné. A práve preto sú pre takúto príležitosť šaty ako stvorené. Nielen, že podčiarkujú našu ženskosť, ale navyše sa v nich aj my samotné cítime tak nejako sebavedomejšie. A keď ich skombinujeme s tými správnymi kúskami, očaríte svojím outfitom aj muža, s ktorým sa na rande chystáme 🙂

Dôležité je to neprehnať. Preto voľte také doplnky, ktoré sa k sebe vzájomne hodia a šikovne dotiahnu Váš model k dokonalosti. Ak sa rozhodnete pre výrazné a  originálne náušnice, skombinujte ich s decentným náhrdelníkom . Veľkú kabelku nechajte pre tento dôležitý večer doma a vezmite si so sebou namiesto nej malú listovku so zaujímavými detailmi. A čo na nohy? Jednoznačne klasické lodičky alebo jednoduché sandále na platforme.

     

 

Do baru

Čaká Vás piatkový večer v bare? Potom to chce sexi oblečenie! Moc dobre všetky vieme, že neodolateľné dokážeme byť aj v nohaviciach, ale pre túto príležitosť sú šaty predsa len vhodnejšie. Potom už len stačí vybrať k nim také doplnky, vďaka ktorým bude Váš outfit neskutočne zmyselný.

Nebojte sa trblietavých kúskov. Čo napríklad také visiace náušnice s kamienkami? Vo večernom svetle pri poháriku vína k Vám pritiahnu pozornosť všetkých mužov okolo. Doplniť ich môžete štýlovým  náramkom, ktorý je tiež ozdobený kamienkami. Ak to počasie dovolí, nebojte sa obuť si do víru večera  sandále na podpätku. Šikovne Vám predĺži nohy, a tak Vám to pristane zase o niečo viac  A aby ste si so sebou mohla vziať aj drobnosti, ako je potrebné rúž, púder alebo parfum, vyrazte z domu s  kabelkou, ktorá bude k sandálom ladiť.

   

 

Máte nejaký svoj obľúbený kúsok oblečenia, ktorý rada kombinujete a nosíte ho na viac príležitostí? Podeľte sa o to s nami v komentároch.