Fotoreport: Návšteva v Španielsku

Je to presne 2 týždne, čo sme sa vrátili z ďalšej návštevy v centrále španielskej značky Venca. Už raz som Vám priblížila, ako naše pravidelné návštevy vyzerajú. Pokiaľ Vás tento článok minul, môžete si ho prečítať tu . Tentoraz však naše stretnutie prebiehalo trochu inak.

 
Hneď po príchode nás privítala silná búrka, ktorá trvala celú noc. Nemohli sme tak "poflakovať sa" úzkymi uličkami mestečka Sitges. Búrku sme ale prečkali v úkryte miestnych barov, čo nebolo ani tak zlé 😊

 
Druhý deň po príchode na centrálu Vency nás ako tradične čakalo výborné tapas a skvelé víno na privítanie. Takzvaná Tour de Venca prebehla podstatne rýchlejšie ako zvyčajne, hoci nás všetky známe a usmievavé tváre zdravili, vítali a hlavne sa chceli rozprávať. Klasické "schôdzovanie", tiež netrvalo veľmi dlho. Nebol skrátka čas preberať dodávky tovaru a marketingové a logistické tipy ako vždy. Hlavným cieľom našej návštevy bolo zhliadnutie ponuky kompletnej kolekcie na jar / leto 2019.

 
S ročným predstihom sme si tak prezreli, ohmatali a v niektorých prípadoch aj vyskúšali kúsky, ktoré budeme môcť za španielsku značku Venca ponúkať na Modine. Bola to skvelá príležitosť si urobiť obrázok, čo sa bude nasledujúce leto nosiť, naplánovať s predstihom módne rady a tipy pre Vás a hlavne zabezpečiť, že za danú cenu dostanete aj požadovanú kvalitu.

 
Pod rukami nám prebehol nespočet módnych kúskov, ktoré sme štyri hodiny prezerali a hodnotili. Vyberali sme tie najlepšie, ktoré budú našimi hviezdami v lete 2019. Môžem Vám povedať, že to boli jedny z najlepšie strávených hodín môjho pracovného života. Už teraz sa nemôžem dočkať budúceho leta, a to napriek tomu, že to tohtoročné ešte ani nezačalo. Kolekcia Venca jar / leto 2019 bude totiž úplne úžasná.

 
Pokiaľ chcete malú ochutnávku toho, čo Vás za rok bude čakať, pozrite do galérie článku a napíšte nám do komentárov, ako sa na prvý pohľad kolekcia páči Vám.

 
 
​Video z návštevy

 

Fotogaléria