Fluffy premiere

Babie leto pomaly, ale iste mizne v nedohľadne a s ním i mnou toľko milované kožené bundičky. Najradšej by som ich nosila celý rok bez prestávky, ale keď máte za sebou už viacero nachladení a zima chtiac - nechtiac začína vyhrávať na plnej čiare, i taký „módny otužilec“, ako som ja, pochopí, že tadiaľ cesta nepovedie!

Ale pretože všetko chce svoj čas, i moja premena z letného režimu na ten zimný musela byť postupná.. Kraťasy v novembri? Prečo nie! Pokiaľ ich doplníte napríklad parkou, zima si na Vás len tak nepríde.. a keď v tejto protikladnej dvojici – kraťasy x parka vyrazíte niekam do spoločnosti, máte vyhrané dvojnásobne, pretože väčšina reštaurácií/ kaviarni/ obchodov má natoľko prekúrené, že si budete v závere hovoriť: „prečo ste k tým kraťasom nepribrali aj bikiny!?“

parka_brýle_kabelka_blogerka_móda_fashion_overal

Ale parku rozhodne nenosím len „na prechod“ niekam.. Mám veľmi rada kabátiky – všetkých druhov, ale tie vo väčšine prípadov pôsobia až príliš elegantne a parka je tak ich ideálnou alternatívou! Ja som „tu svoju“ zháňala už nejaký ten piatok, ale zakaždým môj výber stroskotal na tom, že bola príliš beztvará a teda tiež „neženská“. Mam rada veci, ktoré zdôraznia siluetu a vďaka šnúrke, ktorú má táto parka v páse, je presne tým, čo som hľadala! A pokiaľ ju v páse naopak neutiahnem vôbec, vojde sa mi pod ňu aj moja milovaná kožená bunda.. takže vám je dúfam jasné, v čom budem tráviť túto zimu! :))


 

parka_eshopboty_eshop